Dekorační dřevěná mísa vyrobená v Česku | Smrk/borovice

Vyprodáno

*Fotografie jsou pouze ilustrační (každý kus má originální vzhled).

Krásná a originální dřevěná dekorační mísa z masivního kusu dřeva, která má dno ze sololitové desky (vytvarované podle jednotlivého kusu). Každá mísa má jiný tvar, jinou velikost a jiné barevné odlišení.

Mísa se hodí na vysázení rostlin (před sázením umístěte do mísy igelit), umístění dekorací (mech, vajíčka, větvičky, cibulky a podobně.), nebo jako obal na květník či mísu (do které umístěte ovoce či zeleninu).


  • Materiál: Smrk/borovice (spodní část: Sololitová deska)
  • Velikost: Od 29 cm do 35 cm průměru
  • Hloubka díry: 10 - 12 cm
  • Výška: 10 - 12 cm
  • Průměr díry: Každý kus má jiný průměr
  • Ošetření: Přírodní / Ošetření přírodními oleji na dřevo
  • Opracovaní: Dohladka zbroušené 

Pokud chcete do mísy vložit zeminu, před vysázením použijte obal, aby se dřevo nenamočilo. Dřevo není ošetřené pro styk s potravinami. Výrobek nemusí tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat.

Mísy nevytavujte vysokým teplotám, neumisťujte je k topením, kamnům a podobně (mohou prasknout). Mísa je zhotovena z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

799,00 Kč