Jasanové prkénko do kuchyně | Česká ruční výroba

Servírovací prkénko z masivního kusu jasanového dřeva s originálním tvarem, vhledem a kresbou.

Dřevo: Jasanové (masiv)

Krásné dekorační/servírovací prkénko z jasanového dřeva s originálním tvarem, vhledem a kresbou, které nadchne každého z vás a udělá vaši kuchyni nevšední.

Využití najdete v jakékoliv místnosti, v kuchyni, v obývacím pokoji, v koupelně (jako dekorace), nebo na prkénku můžete servírovat své návštěvě.

Prkénku můžete vzhled ozvláštnit ouškem, můžete použít konopný provázek, kožené ouško a podobně. 

Ošetření: Ošetřeno olejem (Howard Cutting Board Oil, olej na krájecí prkénka = ošetřeno 1x)

Délka: 27 cm

Šířka: 14-15 cm

Síla/Tloušťka dřeva: 2,8-3 cm

Průměr dírky na provázek/ouško: 3,5 cm

Váha: + - 1-1,5 kg 

Prkénko do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na něm vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.).Prkénko doporučujeme pouze jako servírovací, ovšem krájet na něm můžete, ale počítejte s tím, že na prkénku budou vidět zářezy. Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat.

Na prkénko nepokládejte horké věci (hrnečky, hrnce apod.), neumisťujte do myčky, nenechávejte ve styku s vodou, nepokládejte na topení/krb, nenechávejte na přímém slunečním světle.


599,00 Kč