Masivní dubová váza na květiny se zkumavkou na vodu

Vyprodáno

Krásná a přírodní váza zhotovená z jedinečného masivního kusu dubového dřeva. Vázička je ze všech stran dohladka obroušená a v poslední fázi naolejována. Vázička má jedinečný vzhled a jedinečnou kresbu. 

V ceně je i skleněná zkumavka na vodu. Váza je vyrobena s láskou v České republice.

Výška: do 30 cm

Průměr 10-15 cm

Průměr díry: 4,3 - 4,8 cm

Hloubka díry: 10 - 11,5 cm

Do samotné vázy vodu nelijte, pro živé květiny slouží baňka na vodu. Baňka lze kdykoliv vyndat.

Vázy jsou zhotoveny z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně.

Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Jelikož to právě vy, budete mít ten kus, kterému žádný jiný nebude podobný a nebude mít v sobě napsán ten stejný příběh, který za dobu růstu strom získal právě ten váš. 

799,00 Kč