Smoothie Naturalis se Superfoods BIO - 180g

Dopřejte svému tělu pořádnou dávku vitaminů a dalších prospěšných látek se Smoothie Superfoods od Naturalis. Obsahuje kupříkladu baobab, goji nebo golden berries, skvěle chutná a bohatě zastoupí rychlou snídaní nebo svačinku. Díky svému složení je vhodný i pro vegany a do svého jídelníčku ho mohou zařadit i sportovci nebo třeba nastávající maminky.

Smoothie se superfoods obsahuje takové mňamky jako goji, golden berries nebo moruše. Tyto plody jsou nabité vitaminy C, B2, B6 nebo E. Najdete v nich také rutin, látky chránící buňky před oxidačním stresem, omega-3 a 6 mastné kyseliny nebo vlákninu. Díky obsahu rýžového proteinu je smoothie také zdrojem důležitých aminokyselin. Smoothie si snadno a rychle připravíte kdykoliv během dne. Přidaný kokosový cukr mu dodává příjemně sladkou chuť, stejně jako lucuma, připomínající javorový sirup.

Příprava: Do šejkru nasypte 1 vrchovatou polévkovou lžíci prášku, zalijte 200 ml libovolného mléka a pořádně protřepejte. Před konzumací doporučujeme nechat pár minut odležet, aby se chutě krásně rozvinuly.

Nabízené zboží je skladem a ihned k odeslání 

249,00 Kč