Nápoj 12 h teplý | 24 h studený

Proč láhev GREENEO?

Nápoj vydrží až 24 hodin studený a 12 hodin teplý.

Stylovka, kterou si lze vzít kamkoliv.

Ekologická alternativa plastových lahví

Zdravotně nezávadné a bez chemikálií


Termoizolace na jedničku


Stává se to běžně, uděláte si horký čaj, kávu a nebo naopak studený drink a vaše láhev není schopná nápoj udržet v požadované teplotě. To se vám ovšem nestane s láhvemi GREENEO, které udrží váš nápoj 24 hodin studený a 12 hodin horký. Speciální technologie několika vrstev nejkvalitnějšího potravinářského nerezu 304, teplovodivé měděné vrstvy a vysoce kvalitního laku zajistí, že nápoj zůstane v požadované teplotě, díky vícestěnnému designu termoláhve navíc na povrchu láhve neucítíte teplo ani chlad, a můžete ji tak v klidu nosit při sobě. I přes to všechno je láhev navíc příjemně lehká. Naše nerezová láhev je proto ideální na dlouhé výlety, kdy vám čaj zůstane dlouho teplý, náročné pracovní nebo studijní výkony, kdy je káva důležitou součástí dne a nebo do horkých letních dní, kdy vás termoflaška nezradí na pláži ani při sportu.


Alternativa plastových lahví


Naše nerezové láhve jdou používat téměř neomezenou dobu, nerez zajištuje tu nejlepší ochranu proti rozbití láhve a ta tak vydrží téměř cokoliv. Plastové láhve jsou navíc velmi neekologické. Výroba balené vody vyžaduje 2000x více energie, než vody kohoutkové. Každý Evropan navíc v průměru spotřebuje 32 kg plastů ročně, PET láhve z tohoto počtu díky své váze tvoří značnou část. Žádná z vyhozených PET lahví v historii lidstva se přitom stále nerozložila. Plastům tento proces trvá 450 let. Ze jediný rok užívání naší láhve ušetříte planetě průměrně 9,4 Kg plastů.


Zdravotně nezávadné a bez chemikálií


Věděli jste, že plastové láhve, a to ať ty jednorázové, či na opakované použití mohou uvolňovat do vody nebezpečné chemikálie a mikroplasty? Výzkumy také naznačují možné spojení mirkoplastů s výskytem rakoviny či narušením imunitního systému.

Studie vědců publikovaná v odborném časopise Environmental Science & Technology ukázala, že průměrný člověk ročně spotřebuje až 120 tisíc částic mikroplastů. S pitím balené vody jsou čísla ještě vyšší. Alarmující číslo vychází při konzumaci vody z PET lahví. Pitím balené vody do sebe člověk může dostat až 90 tisíc částic plastu ročně, tvrdí studie. 


Ekologické balení a dobrý skutek


Všechny naše produkty balíme tak, aby bylo balení udržitelné a kompletně rozložitelné. Používáme proto pouze papír, dřevitou vlnu, výplně z kukuřičného škrobu nebo recyklovaný karton. O plast v našem balení nezavadíte.

Součástí každého nákupu nerezové láhve, vonné svíčky nebo dárkového setu je automaticky i příspěvek na dobrou věc. Záleží nám totiž na tom, abychom přispívali dobrými skutky do společnosti. Projekty, na které nákupem přispějete se po čase mění. Aktuálně nákupem přispějete Českému červenému kříži na boj s pandemií Covid-19.